HOŞGELDİNİZ

Değerli katılımcı adayı,

 

TÜBİTAK-2237-A Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı Kapsamında hazırlanan ve desteklenmesi amacıyla TÜBİTAK’a sunulan, “Kantitatif Bitki Genetiği Eğitimi” konulu bilimsel etkinliğe ilişkin detay bilgiler web sayfasında sunulmuştur. Desteklenmesi durumunda Programın;

 

2018/1. Dönemi: 12- 16 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek olup eğitimin Tübitak tarafından kabul edilmesi durumunda katılımcı başvuruları 5 Eylül- 25 Eylül tarihleri arasında alınacak; kabul edilen katılımcılar SMS ve e-posta yoluyla 28 Eylül 2018 tarihine kadar bilgilendirilecektir.

 

Eğitim faaliyeti ücretsiz olup temel kırtasiye, beslenme ve konaklama giderleri ile şehir dışından gelen katılımcıların iller arası geliş-gidiş yol masrafları mesafeye bağlı olarak eğitim programı kapsamında, TÜBİTAK’ca karşılanacak olup katılımcılardan herhangi bir ad altında para talep edilmeyecektir. Eğitim faaliyeti sonunda katılımcılara, katılım sertifikası sunulacaktır.

 

Desteklenmesi durumunda Eğitimin 2018/1. Dönemi: 12- 16 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya-Side'de Kumköy Narcia Resort Otel'de gerçekleştirilecek olup Eğitim faaliyetinde sizleri aramızda görmek umuduyla, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

 

 

Prof.Dr. Nebi BİLİR

Düzenleme Kurulu Başkanı, Koordinatör

 

   


Basvuru

Projemizin TÜBİTAK tarafından desteklenmesi durumunda 2018/1. Dönemi için başvuru formu 5 Eylül- 25 Eylül 2018 tarihleri arasında açılarak başvurularınız alınacaktır.

Başvuru için açılacak formu doldurup en geç 25 Eylül 2018 tarihine kadar nebibilir@sdu.edu.tr adresine e-posta ile gönderiniz.

Değerlendirme sonuçları 28 Eylül 2018 tarihine kadar tarafınıza email veya sms yoluyla bildirilecektir.

Başvuru yapacak adayların aynı zamanda TÜBİTAK-ARBİS "Araştırmacı Bilgi Sistemi"ne de kayıt olmaları gerekmektedir:

 

https://arbis.tubitak.gov.tr